Related Articles

7 Comments

 1. 1

  Eda uyman

  İç mimarlar neden katılamıyor?

  Reply
 2. 2

  esra

  Katılım koşulları İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI bölümü mezunlarını da içermeli.

  Reply
 3. 3

  ELİF

  Böyle yarışmalarda iç mimarların alınmaması gibi bir içeriğe sahip koşullar koymanız bizler tarafından üzücü olduğunu belirtmek isterim.

  Reply
  1. 3.1

   Umur Arsoy

   Grafik tasarım bölümünden mezun olmuş bir insanın bank/aydınlatma tasarlayabileceğini düşünürken; bu işi ”A” grubu ders olarak okuyup eğitimini alan içmimarları bunun dışında tutan bir organizasyon kaliteli değildir, sağlıklı değerlendirmeler beklememek gerekir. Gerek yok üzülmeye

   Reply
 4. 4

  Kutay Kızılkaya

  Birden fazla farklı iklime uygun ürün ailesi tasarlayabiliryor muyuz?

  Reply
 5. 5

  Muhammed

  İçmimarlar katılamıyor mu.

  Reply
 6. 6

  Umur Arsoy

  Moda oldu böyle insanın emeğini çalan, düşünülmeden organize edilmiş uyduruk yarışmalar. Madem tasarım yarışması açıyorsun neden tüm tasarım disiplinlerini dahil etmezsin? Grafik tasarım bölümünden mezun olmuş bir insanın bank/aydınlatma tasarlayabileceğini düşünürken; bu işi ”A” grubu ders olarak okuyup eğitimini alan içmimarları bunun dışında tutan düşünce yapısının sebebi nedir? Cevap; amatörlük ve iş bilmezlik. Dünyada emek ve zaman harcamak için çok daha kaliteli yarışma organizasyonları varken zaten bu gibi yarışmalara emek ve zaman harcama taraftarı değilim zaten. Tepkimin sebebi ise ; İşini doğru yap + Bir işi yapıyorsan enine boyuna düşün + bildiğin işi yap. Bildiğin iş ise eğitimini aldığın iştir.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır...