Related Articles

3 Comments

 1. 1

  Nazım Dağdeviren

  birinci seçilen mobilyaya yapılan kente uyumsuzluk vurgusunu anlayabilene şaşarım. adı “kent” mobilyası yarışması adını taşıyan ; yarışma tanıtım paftasında kocaman kocaman KENT yazan bu yarışmada birinci seçilen “mobilya” (?) kente uyumsuz nasıl olabilir? jüride olması gereken Hakan GÜRSU neden jüride yok?

  Reply
 2. 2

  Metin Özhan

  Birinci seçilen arkadaşın kent olgusunu kavrayışı ve jürininde kentle bağdaştıramadığı bu mobilyaya (?) Kayseri KENT Mobilyaları Ulusal Öğrenci Fikir Yarışmasında birincilik vermesi istenmeyen soruların akla gelmesine sebep oldu.

  Reply
 3. 3

  Anonymous

  İnanılmaz kafa karıştıran juri raporlarıyla sonuçlar arasındaki bağlantıyı kendi kurdukları anlamsız cümlelerin yargı ile buluşamamasından süregeliyor olsa gerek. Kasıntı kelimelerle anlamlar yüklemeye çalışılsa da , raporlar tamamen anlamsız…Çünkü paftaların paralelinde yorumlar değiller. Ve ödül alan genç arkadaşlarında 2 paftada kent için istenen ve şartnamede ifade edilen mekanizmalardan sadece 1 veya 2 tanesini irdelemesi ve ödül almasıda yarışmanın profesyonelliğini göstermekte. Gerçekten çok merak ediyorum oy çokluğuyla verilen kararlarda hangi kriterler göz önüne alındı ? Tahmin etmek mümkün aslında , Bu değil , bu hiç değil ! bunlar sıradan … işte bu ….. kent mobilyası…

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır...