Çanakkale Belediyesi Uluslararası 51. Troia Festivali Afiş Yarışması Katılan Eserler

Ertunç Öner

İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi BOST programı yüksek lisans öğrencisi.

You may also like...

14 Responses

 1. Burak Arıcı dedi ki:

  Gayet başarılı ve seçilebilselerdi gerçekten iyi düşünülmüş denecek işler mevcut, ilginize teşekkürler eminim daha güzel işlerinde geleceğine eminim.. İnceleyenlerin de memlekette grafik sanatı okadar da bitik değilmiş diye yorum yapacaklarını düşünüyorum.Umarım buradan yada devamında başka ortamlardan insanların verdiği tepkinin sesini duyurabiliriz.İlgililere teşekkürler..

 2. bi dost dedi ki:

  İste tasarim dedigin bunlardir.. Emegin degil bi sözün düdüğü öttüğü ucube yarismayi takip ettik.. Cok yazik.

 3. Burak Arıcı dedi ki:

  Seçilen işlerden çok daha kötü bir iş gelsin bu işin peşini bırakacağım arkadaş..burada eklenen işler arasında çamur iş diyebileceğim iş yok şuana kadar!

 4. Eyyub Köksal dedi ki:

  seçilen 3 çalışma da bu çalışmalardan çok üstün bence. juri adaletli davranmış.

 5. Bidost daha dedi ki:

  Tasarım dediğinin içinde etkilenmenin payını acıkla lutfen…leyla ile burak nereden esinlenmişler ( kagıt kusu tasarlarken)… Barış temalı bir yarışmada bu kadar acımasız yorum yapan insanlardan iyi sonuc beklemek nasıl bi his acaba….

 6. Burak Arıcı dedi ki:

  Bak Dostum bu işleri burada sergilerkende ve daha öncesinde jüride yada atıyorum afiş Çanakkale kordonda kültür evinde sergilenirken senin gibi arkadaşların çıkabileceğini bildiğim için oturup saatler vererek elle çizilmiş bir vektördür afişin üzerinde gördüklerin.Senin tabirinle ‘kağıt kuşa’ gelince Leyla’nın yaptığına benim cevap vermem doğru olmaz ama 2014 Grafik Tasarım trendlerinde Geometrik ve Flat Design denilen iki yeni akımın esintilerini çoğu kişide görmen çok normal.Ama hangisi hazır hangisi el çizimi onun ayrımını yapabilseydin yorumlara eleştirilere herzaman açığız dostum..

 7. CEnk dedi ki:

  Ha birde özgün can alkanınkisi ilk sıradaki hoş

 8. Bidost daha dedi ki:

  Ben sadece 100 den fazla ağır hakaret yazıp bu siteye 25 eser gönderilip onların için den de 3 tanesinin aynı esinlenmeden oluştuğunu görünce böyle bir soru sordum…. Yoksa gördüğün gibi eser dedim çok emek verilmiş bir çalışmaya ne diyebilirimki ellerine sağlık….

 9. tasarlayan kız dedi ki:

  Arkadaşlar, torpil artık görsel sanatlara da sıçradıysa vay halimize;)

 10. Şencan Semerci dedi ki:

  Ödül alan ”eserleri” gördüğümde heralde ilkokullar arasında bir yarışma demiştim , juri ilkokuldan oluşturulmuş heralde aksi halde yazık bu sayfadaki çalışmalara verilen emeğe

 11. inci dedi ki:

  Arkadaşlar 47 sayfa görünüyor hepsine baktım bence bunlar arasında uluslararasılık bir afiş yok. Diğerleri gönderirse onlara da bakmak istiyorum bende yolladım maille ama henüz yayınlanmadı. İyi olan kazanmalı.

 12. inci dedi ki:

  Bence afişler atılmadıysa yeniden değerlendirilebilir.

 13. inci dedi ki:

  birde Özgür can adlı arkadaşımın afişine yazık olmuş çok başarılı bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir