Related Articles

7 Comments

 1. 1

  Aytekin

  Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışmasından copy-paste yapmışsınız. Yarışma metnini tekrar düzenleyip sunarsanız yarışmacının ne tasarlayacağı hakkında bir fikri olur. Başarılar. (Yarışmaya katılmayı düşünüyorum ama Türkiye’de yapılan yarışmalar maalesef güven vermiyor. Umarım birgün bu inaj değişir.(

  Reply
  1. 1.1

   Ertunç Öner

   Merhaba,
   Arkadaşlar düzenlerken sadece yarışma teması kısmını silmeyi unutmuşlar, onun dışındaki her şey Troia Afiş Tasarım Yarışmasına ait. İlgili kısmı da kaldırdık.
   Yarışma duyurularını özet olarak sunuyoruz, ne olursa olsun yarışma şartnamelerini dikkatli şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

   Reply
 2. 2

  erdal yalçınkaya

  50/70 cm ebadında bir çalışma diyelim ki kars’tan Çanakkale’yehasarsız nasıl gönderilir! A3 ebadında çıkışı alınsa cd/usb de 50/70 ebadı olsa, kazanları siz o ebatta bassanızolmuyor mu! bu yokuşa sürmek neden!

  Reply
 3. 3

  2N1K

  İşte onunla uğraşmak istemiyorlar. Yarışmacı uğraşsın.

  Reply
 4. 4

  Betül

  Neden dijital ortamda gönderilen afişler kabul edilmiyor ? 50X70 ebatında bir çalışmayı bir de bunun 3 tane olduğunu varsayarsak, elden teslim etmesi çok zorlu olacak şehir dışındakiler için, buna çözüm üretilse iyi olur.

  Reply
 5. 5

  Erhan Yalur

  Bu kafalar yanlış arkadaş cd’mi kaldı artık mail yada wetransferle atılsa işler daha çok katılım olur sırf bu sebeplerden katılmayan çok kişi var buna bir çözüm olmalı. Lütfen

  Reply
 6. Pingback: 55. Uluslararası Troia Festivali Afiş Yarışması Sonuçlandı | Tasarım Yarışmaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır...